Rezervasyon

 
A. Saat: 
Dönüş Tarih: 
D. Saat: 
 
Alış Yer: 
 
Dönüş Yer: 
                       Yakıt:    Vites: 

     

Transfer

 
Saat: 
 
Alış Yer: 
 
Dönüş Yer: 

     

Stil Rent a Car Kampanyalar

Stil oto kiralamada rezervasyonunuzun  onaylanma süresi çok kısa. Pzt. ve Cmt 09:00 - 18:00 arasında sisteme girilen web rezervasyonlarınızı en geç 5 saatte sms veya e-posta yoluyla onaylıyoruz. Aksi bir halde %20 indiriminiz oluyor.
Stil rent a car da peşin ödeme indirimi fırsatını kaçırmayın. Ödemenizi nakit yapmak isterseniz şanslısınız. Hem kart bilgileriniz sizde kalsın hem de %5 indirme sahip olun. (İlgili indirim oranı 5 gün ve üzeri kiralamalarda geçerli olmaktadır.)
Kiralama sayınız ile indirim oranınız  doğru orantıda. Son 1 yıl içerisinde kiralama sayınıza göre farklı yüzdelerde araç kiralama keyfini yaşayın.
İzmir transfer ve şoforlü kiralama bizim işimiz. Şoforlü kiralama ve transfer işlerinizi en prestijli şekilde gerçekleştiriyoruz.
İzmir oto kiralama fiyatlarına herşey dahil. Gizli ücret yok. Web sitemizdeki rakamlar ödemeniz gereken net rakamlardır.
Sitil rent a car da ek ürünler çok ucuza. Ek ürünleri çok cazip rakamlara kiralayabilirsiniz.
Facebook sayafamıza üye olun kazanın Facebook sosyal paylaşım sayfamıza üye olarak izmirde oto kiralama detayları ve şirketimiz ve hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.
Aracınızın teslim süresine çok önem veriyoruz. Arabanızın size teslim edilmesi ve teslim alma süresi gecikirse indirim kazanıyorsunuz.
Stil araba kiralamada ek sürücü ücretsiz. Aylık kiralama taleplerinizde ek sürücü ücreti ödemiyorsunuz.
Gereksiz evrak almıyoruz. Bize gerekli evraklar ne ise sadece onları alıyoruz gerisi sizde kalabilir...
Stil oto kiralamada farkı hissedin. Farkımız STİL imiz.
  Designed ByCopyright © 2012 stilrentacar.com.tr